evoSOLUTIONS

O nas

evoSOLUTIONS jest częścią grupy kapitałowej evoGROUP.

Jesteśmy firmą działającą w obszarach optymalizacji biznesu, outsourcingu,  oraz consultingu HRSolidność, wysoka jakość indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty.

Świadczymy specjalistyczne usługi doradczo-szkoleniowe, pomagamy naszym klientom w rekrutacji osób niepełnosprawnych,  realizujemy projekty w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, a także sprawnie wdrażamy systemy zarządzania.

Swoją przewagę konkurencyjną budujemy w oparciu o innowacyjne metody finansowania oferowanych usług, jednocześnie aktywizując i dając szansę udziału w naszych projektach osobom niepełnosprawnym, często wykluczonym społecznie, stanowiących ponad 70% ogółu zatrudnionych w firmie osób.

Bazując na dotychczasowych doświadczeniach w pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz widząc jak dużym wsparciem dla firmy potrafią być,  postanowiliśmy wspomóc ich w poszukiwaniu zatrudnienia ( również u swoich dotychczasowych klientów) jako agencja pośrednictwa pracy.

Posiadamy jedną z największych w Polsce baz osób niepełnosprawnych poszukujących pracy,  którą sukcesywnie powiększamy.

Stworzyliśmy pełnosprawny w pracy, kompetentny zespół prawników, audytorów RODO, audytorów ISO, specjalistów HR, specjalistów od prowadzenia spraw kadrowych i naliczania wynagrodzeń,
składający się z pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Cały czas staramy się rozwijać naszą firmę, dając szanse osobom niepełnosprawnym na pełnowartościową, satysfakcjonującą pracę.

Nasz zespół to specjaliści, których łączy wspólna pasja. Wytrwałość i konsekwencja to nasze charakterystyczne cechy. Jakość świadczonych usług, wyróżniające się podejście do klienta, nienaganna opinia w Internecie oraz osiągnięcia na rynku sprawiły, że zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem wydawanym tylko najlepszym i najbardziej wiarygodnym firmom.

Zapał do pracy, kreatywność i ambicje naszych pracowników to solidny fundament, na którym opieramy swoją działalność, z sukcesem realizując powierzone nam zadania.

Jesteśmy innowacyjną i stale rozwijającą się firmą. W swojej pracy, stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i najwyższą jakość proponowanych usług. Dlatego w ramach ciągłego doskonalenia nawiązujemy współpracę z kolejnymi specjalistami, poszerzając zakres naszej działalności, a także zwiększając wartość intelektualną zespołu.

Priorytetem świadczonych przez nas usług są praktyczne rozwiązania oraz trwałe nawiązywanie relacji, które budujemy w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie.

Zapraszamy do współpracy!

A co ważne!
evoSOLUTIONS posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015. Dzięki czemu jesteśmy gwarantem, zapewniającym terminową i profesjonalną realizację projektów.

 

 

Do grupy kapitałowej evoGROUP należą również:


Firma evoENERGY świadczy kompleksowe usługi w zakresie energetyki: optymalizacje energetyczne, instalacje fotowoltaiczne, farmy fotowoltaiczne, pompy ciepła, modernizacje systemów oświetlenie oraz termomodernizacje obiektów.

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania mogą zostać korzystnie sfinansowane.

Dowiedz się więcej

 

 

Firma evoENERGY UA zajmuje się dystrybucją polskich paneli fotowoltaicznych na rynek ukraiński.

Zaufali nam