DORADZTWO
PFRON

Dowiedz sie jak w skuteczny oraz bezpieczny sposób wesprzeć dotychczasową kadrę, jednocześnie eliminjąc składki PFRON.

Potrzebujesz spradzonych informacji dotyczących składek PFRON oraz obsługi dofinansowań SOD ?

Śmiało zadaj pytanie, nasi eksperci chętnie Ci doradzą.

Skorzystaj z bazy wiedzy
Usługa jest w pełni darmowa

Anna Pałecka- Błaszczyk

Ukończyła prawo na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, aplikację radcowską odbyła w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Ma za sobą także aplikację legislacyjną w Kancelarii Prezesa Rady Ministrów, studia podyplomowe z zakresu doradztwa podatkowego, kurs rachunkowości podmiotów gospodarczych, zdany egzamin państwowy na członka rad nadzorczych w spółkach Skarbu Państwa.

Współautorka komentarza do ustawy o rehabilitacji zawodowej i społecznej oraz zatrudnianiu osób niepełnosprawnych, dwóch komentarzy do nowelizacji ustawy o rehabilitacji oraz książki “Pomoc publiczna dla pracodawców osób niepełnosprawnych. Pomoc de minimis. Pomoc na zatrudnienie. Pomoc na szkolenia”

Radca prawnym w Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Prowadzi Kancelaria specjalizującą się w szeroko pojętej obsłudze podmiotów zatrudniających osoby niepełnosprawne. Reprezentuje pracodawców w sprawach dotyczących dofinansowania do wynagrodzeń pracowników niepełnosprawnych (pomoc na zatrudnianie, efekt zachęty, podmioty powiązane, ustalanie sytuacji ekonomicznej, zwroty zakwestionowanego dofinansowania).

11 lat pracy w Ministerstwie Pracy i Polityki Społecznej, Biurze Pełnomocnika Rządu ds. Osób Niepełnosprawnych na stanowiskach związanych ze stosowaniem prawa i legislacją.

Renata Lubiejewska

Magister inżynier, absolwentka Politechniki Warszawskiej.  Kierownik ds. kadr i płac z 25 letnim doświadczeniem, w tym 10 letni staż jako Dyrektor ds. kadrowo-płacowych i dofinansowań w spółce ZPCHR.

Specjalizacja: zagadnienia z zakresu kadr, płac, dofinansowań do wynagrodzeń (SOD), ZFRON, ZFŚS i ZUS-PŁATNIK, US. Prowadzi szkolenia z zakresu tematyki osób niepełnosprawnych.

Maciej Lewandowski

Absolwent Uniwersytetu Warmińsko-Mazurskiego wydziału Historii i Stosunków Międzynarodowych, absolwent Uniwersytetu Warszawskiego kierunku Zarządzania Zasobami Ludzkimi, Kierownik działu kadr z 7 letnim doświadczeniem,

Specjalizacja: Dyrektor HR,zagadnienia z zakresu kadr, odpowiedzialny za wdrożenia, dokumentację pracowniczą oraz proces rekrutacji, współautor projektu optymalizacji PFRON – „Pomagaj i oszczędzaj”.

ZAPYTAJ NASZEGO

EKSPERTA

*abyśmy mogli Ci doradzić, prosimy o zaznaczenie powyższych zgód