evoSOLUTIONS

O nas

O nas

evoSOLUTIONS jest częścią grupy kapitałowej evoGROUP.

Jesteśmy firmą działającą w obszarach optymalizacji biznesu, outsourcingu,  oraz consultingu HRSolidność, wysoka jakość indywidualne podejście do każdego projektu to nasze największe atuty.

Świadczymy specjalistyczne usługi doradczo-szkoleniowe, pomagamy naszym klientom w rekrutacji osób niepełnosprawnych,  realizujemy projekty w zakresie ochrony danych osobowych i bezpieczeństwa informacji, a także sprawnie wdrażamy systemy zarządzania.

Swoją przewagę konkurencyjną budujemy w oparciu o innowacyjne metody finansowania oferowanych usług, jednocześnie aktywizując i dając szansę udziału w naszych projektach osobom niepełnosprawnym, często wykluczonym społecznie, stanowiących ponad 70% ogółu zatrudnionych w firmie osób.

Bazując na dotychczasowych doświadczeniach w pracy z osobami niepełnosprawnymi oraz widząc jak dużym wsparciem dla firmy potrafią być,  postanowiliśmy wspomóc ich w poszukiwaniu zatrudnienia ( również u swoich dotychczasowych klientów) jako agencja pośrednictwa pracy.

Posiadamy jedną z największych w Polsce baz osób niepełnosprawnych poszukujących pracy,  którą sukcesywnie powiększamy.

Stworzyliśmy pełnosprawny w pracy, kompetentny zespół prawników, audytorów RODO, audytorów ISO, specjalistów HR, specjalistów od prowadzenia spraw kadrowych i naliczania wynagrodzeń,
składający się z pracowników z orzeczeniem o niepełnosprawności.

Cały czas staramy się rozwijać naszą firmę, dając szanse osobom niepełnosprawnym na pełnowartościową, satysfakcjonującą pracę.

O nasNasz zespół to specjaliści, których łączy wspólna pasja. Wytrwałość i konsekwencja to nasze charakterystyczne cechy. Jakość świadczonych usług, wyróżniające się podejście do klienta, nienaganna opinia w Internecie oraz osiągnięcia na rynku sprawiły, że zostaliśmy nagrodzeni certyfikatem wydawanym tylko najlepszym i najbardziej wiarygodnym firmom.

Zapał do pracy, kreatywność i ambicje naszych pracowników to solidny fundament, na którym opieramy swoją działalność, z sukcesem realizując powierzone nam zadania.

Jesteśmy innowacyjną i stale rozwijającą się firmą. W swojej pracy, stawiamy przede wszystkim na profesjonalizm i najwyższą jakość proponowanych usług. Dlatego w ramach ciągłego doskonalenia nawiązujemy współpracę z kolejnymi specjalistami, poszerzając zakres naszej działalności, a także zwiększając wartość intelektualną zespołu.

Priorytetem świadczonych przez nas usług są praktyczne rozwiązania oraz trwałe nawiązywanie relacji, które budujemy w oparciu o partnerstwo, uczciwość i zaufanie.

Zapraszamy do współpracy!

A co ważne!
evoSOLUTIONS posiada certyfikat systemu zarządzania jakością ISO 9001:2015. Dzięki czemu jesteśmy gwarantem, zapewniającym terminową i profesjonalną realizację projektów.

O nas

 

 

Do grupy kapitałowej evoGROUP należą również:

O nas
Firma evoENERGY świadczy kompleksowe usługi w zakresie energetyki: optymalizacje energetyczne, instalacje fotowoltaiczne, farmy fotowoltaiczne, pompy ciepła, modernizacje systemów oświetlenie oraz termomodernizacje obiektów.

Wszystkie oferowane przez nas rozwiązania mogą zostać korzystnie sfinansowane.

Dowiedz się więcej

 

O nas

 

Firma evoENERGY UA zajmuje się dystrybucją polskich paneli fotowoltaicznych na rynek ukraiński.

Zaufali nam